חשמל

מחלקת חשמל – כל חלקי החשמל לבניה, מנורות, כבלים, לוחות חשמל.

חשמל הוא אחד מבסיסי החיים החשובים ביותר בעידן המודרני, בעולם שבו אנו מבקשים להמשיך ולקיים אורח חיים נוח ונעים. כדי שבבית תהיינה אפשרויות רבות לניצול מיטבי של אנרגיית חשמל, במייק אובר מציעים מגוון מאוד גדול של מוצרי חשמל ואביזרים נלווים.

השימוש במוצרי החשמל השונים מתאים גם למי שבונים זה עתה בית חדש ולחילופין גם למי שצריכים או רוצים להעביר את הבית שיפוץ ותיקונים. במייק אובר ניתן למצוא מפסקים, שקעים, מפצלים, מנורות חשמל, פלורוסנטים מצד אחד ומצד שני, ניתן למצוא גם לוחות חשמל, קופסאות חשמל תחת טיח וכמובן כל חלקי החשמל לבנייה.

תחום החשמל כולל מרכיבים רבים הדורשים סטנדרטים מאוד גבוהים ואיכות החומרים מהווה את הבסיס לאיכות השימוש בכל מוצר שהוא. לכן, כאשר מחפשים את המקום הטוב ביותר לרכישה של מוצרי חשמל, של אביזרים נלווים וכמובן ייעוץ מקצועי והתמקדות מדויקת במתן פתרונות לכל בעיה או מצב הדורש זאת, ההמלצה היא להגיע למייק אובר ולקבל את השירות הטוב והמקצועי ביותר.

בנייה של בית ואפילו תהליך שיפוצים, דורש ידע מקצועי רחב ומגוון והיכולת לשלוט בתחום החשמל הוא מה שמייחד את המפגש שלנו עם קהל הלקוחות. כל אחד ואחת יכולים לקבל את מלוא תשומת הלב ואת ההתאמה המדויקת של חוטי החשמל, של המפצלים המתאימים והבטיחותיים ביותר ועוד.

כאשר אנו חושבים על חשמל, המחשבה הראשונה היא שאי אפשר באמת לעשות כל מה שרוצים ללא ידע מקצועי מקדים ולכן, אם כבר הולכים וקונים את מה שצריך, הכי טוב יהיה אם הרכישה תתבצע במקום שמרגישים בו בטוחים בייעוץ, במחירים ועוד.

מחלקת חשמל שלמה מוקדשת לצרכים המשתנים של הלקוחות, לתנאי הבנייה, השיפוצים, התיקונים, התקנות וכיוצא בזה. במחלקה ניתן למצוא את כל מה שהבית צריך, מן המסד ועד הטפחות, מתשתית החשמל הכוללת ארון ולוחות ועד לאחרונת הנורות. הדגשים על פרקטיקה ואסתטיקה הם מה שמייחדים את השירות והמקצועיות של מייק אובר. היכולת שלנו להתאים לכולם את המוצרים האיכותיים ביותר, כולל שירות נעים ומסור ויחס אישי לכל לקוח ולקוח.