עצים

מחלקת עצים

בשנים האחרונות הפך העץ לאחד מחומרי הגלים הפופולאריים ביותר בקרב אנשים המבקשים לבנות ולשפץ, לעצב וליהנות ממראה טבעי יותר. אם עד השנים האחרונות בתחום, כעשור לערך, היו משתמשים הרבה יותר במוצרי פלסטיקה, ברזל וכיוצא בזה, כיום הדרישה היא דווקא לכיוון של החזרה אל הטבע. העצים הרי מסמלים יותר מכל את החיבור הטבעי של האדם אל הסביבה הראשונית שלו וכדי לדעת עם אילו סוגי עצים הכי טוב להשתמש, כל מה שצריך זה לפנות למחלקת העצים של מייק אובר ולקבל את המענה והשירות הטובים ביותר שיש.

במחלקת העצים של מייק אובר ניתן למצוא את כל סוגי העצים, בין אם מדובר על פרגולות, בנייה, דקים ולוחות עץ. כל המוצרים עשויים מסוגים שונים של עץ, בין אם מדובר על עיבודים קלאסיים, על עץ גושני וכמובן סוגי העץ השונים מותאמים לסוגי בנייה ועיצוב מותאמים ולכן המשמעות של הדבר היא היכולת להתאים כלך עץ לכל צורך וכמובן בתנאים האופטימאליים.

כיום עבודה עם עץ מבוססת על שני מרכיבים מאוד חשובים. המרכיב הראשון הוא האסתטיקה. עבודה עם עץ צריכה להיראות יפה במיוחד, להתאים לסביבה ולאווירה וכמובן שעבודה עם עץ ברמה אסתטית גבוהה נותנת את המענה המדויק ביותר עבור קהל הלקוחות. המרכיב השני הוא הפרקטיקה. עץ ידוע כחומר חזק ועמיד, גמיש ויציב כאחד וכאשר מתאימים בין סוג העץ המתאים ביותר לעבודה לתוצר המדובר, אנו מקבלים תוצאה מרשימה שמחזיקה מעמד לאורך שנים רבות וארוכות.

פניה אל מחלקת העצים של מייק אובר כוללת יצירת קשר עם אנשי מקצוע שמבינים בתחום, שיכולים להמליץ ולייעץ בנושא החיבורים המתאימים בין העץ ובין הלקוח ובין אספקת מהירה של המוצר המבוקש. כך ניתן למצוא אצלנו את כל מה שרוצים מבחינת היצע העצים, השירות וההתאמה וכמובן האספקה.

אנו יודעים שבעצים צריך להבין. צריך לדעת מהו חומר הגלם המתאים ביותר לפרגולה, לדק, לחיפוי וכיוצא בזה. הדרישה שלנו למצוינות בשירות כמו גם באיכות החומרים היא חלק מאמנת השירות של מייק אובר וכל לקוח יוכל ליהנות מתהליך הרכישה.