צבע

מחלקת צבע - הכל לצביעה, צבעי יסוד, צבעי עץ, מתכת, צבעים מגוונים לפי הזמנה, מברשות, מגשים ,רולרים

תפקידו של הצבע בבית או בכל מקום אחר מבוסס על מספר צרכים שיש מלא. ראשית, צבע חייב להיות יפה ולהתאים לאופי של המבנה, של המרחב, החלל, הריהוט והנוף הנשקף מן החלונות. בנוסף, צבע חייב להיות גם פרקטי, משום שאנחנו כבר מכירים את הילדים הקטנטנים המחליטים שגם הקיר הוא בלוק הציור שאפשר לקשקש עליו, או כתמים אחרים שמקבלים במטבח וכיוצא בזה. כמובן שמרכיב חשוב למדי בתחום הצבע הוא הנושא הבטיחותי וצבעים כיום לא יכולים להיות דליקים כמו בימים עברו.

לכן, כאשר אנו באים לרכוש צבע חדש, יש להכיר את העולם המדובר ולהבין שצריך לבחור צבע על פי מספר פרמטרים, כאשר הדגש החשוב מכל הוא כמובן היופי, אולם פרקטיקה היא כבר חלק בלתי נפרד מעולם התוכן  במחלקת הצבע של מייק אובר.

כאן ניתן למצוא צבעי יסוד, צבע מתכת, צבע עץ, ציפוי קירות וכמובן הכל במגוון צבעים עשיר מאוד. בנוסף, ניתן למצוא גם חומריי מילוי, תיקון והחלקה לפני צביעה, צבע מעקב בערה, מדללים, טינרים וגם כלי צביעה כמו רולרים, מברשות, מגשים, מסקינטייפ, ניילון להגנה ועוד.

במחלקת הצבע ניתן למצוא את כל המוצרים ואת כל הידע המקצועי שיכול לעזור בבחירה נכונה על פי סקאלת צבעים מתאימה, על פי הטעם וכמובן בהתאם לדרישות הטכניות של בסיסי הצבעים השונים, איכויות השכבות הנדרשות ועוד. המשמעות של עבודה וליווי אנשי מקצוע מיומנים היא קבלת תוצאות סופיות מרשימות ומדויקות. ההתאמה של הצבעים, החומרים הנלווים ושיטות העבודה מאפשרת לכל לקוח לקבל את המוצרים הטובים והאיכותיים ביותר, יחד עם השירות המקצועי והאמין הדרוש.

כאן יש את האפשרות לא לקבל רק את הצבעים הקיימים, אלא ניתן לרכוש צבעים מגוונים לפי הזמנה. הגשמת חלום במובנים רבים היא צביעה של הבית, המשרד ואפילו כיתת בית הספר בצבעים המתאימים לאווירה, שיכולים להעניק את ההנאה הגדולה ביותר. צבע מתאים ואיכותי הוא צבע ששומר על הגוון שלו לאורך זמן ועם תשומת הלב הראויה ניתן לקבל זאת על ידי השירות המקצועי ביותר של אנשי מייק אובר.